K A S

Kerija Arne "Labdien", KAS II kurss, Digitālā video filmēšana un montāža

Rasa Pavilona "Dvīnis", KAS II kurss, Digitālā video filmēšana un montāža

VKN/KAS I kursa grupas darbs, stopframe animācija

Autori: Rute Marta Jansone, Emils Mednis, Nils Puriņš, Barbara Anna Dzērve, Beāte Gredzena, Kārlis Matīss Jurgenovskis, Anna Malicka, Sigita Ēķe.

Audio - Oriole 

VKN/KAS I kursa grupas darbs, stopframe animācija

Autori: Kate Rasa Ozola, Karlīna Marta Zvirbule, Alise Krajeviča, Sabīne Šnē, Māra Maleiko, Kate Švinka, Baiba Jegorova, Ojūna Batbajara, Kate Jansone

Audio - Oriole

Ilze Ance Kazaka, KAS III kurss, 3D

Monta Andžejevska, KAS III kurss, 3D

Kerija Arne "Carrot", KAS II kurss, Animācijas režija, Vienas sekundes animācija 

Kerija Arne "Hello and Bye", KAS II kurss, Animācijas režija, Vienas sekundes animācija 

Linda Stūre "Vakariņas divatā", KAS II kurss, Animācijas režija, Vienas sekundes animācija 

Linda Stūre "Vakars uz ezera", KAS II kurss, Animācijas režija, Vienas sekundes animācija 

Rasa Pavilona "Dūmi", KAS II kurss, Animācijas režija

Linda Stūre "Street Lamps", KAS II kurss, Animācijas režija

Elīza Grīnberga "Upuris", KAS II kurss, Klasiskā animācija

Beāte Gredzena "Burvju zivs", KAS I kurss, Klasiskā animācija

Kate Rasa Ozola "Ko es te daru?", KAS I kurss, Digitālais attēls un kustība

Karlīna Marta Zvirbule "Ko es te daru?", KAS I kurss, Digitālais attēls un kustība

Anna Malicka "Ko tu te dari? Ko es te daru?", KAS I kurss, Digitālais attēls un kustība

Sabīne Šnē "Ko tu te dari?", VKN I kurss, Digitālais attēls un kustība

Liāna Mihailova un Ilze Ance Kazaka "Dance-off", KAS III kurs, 3D

Farīda Ismailova, KAS IV kurs, 3D

Grupas darbs "Zoetrope", KAS I kurss, Animācijas režija

Kerija Arne "Glābējs", KAS II kurs, Animācijas režija

Grupas darbs "Gaitas", KAS II kurss, Animācijas režija

 

Grupas darbs "Mazās neveiksmes", KAS II kurss, Animācijas režija

Rute Marta Jansone "Zaķis ar vārdu", VKN I kurss, Stop Motion animācija

Sabīne Šnē "Viruss", VKN I kurss, Stop Motion animācija

Barbara Dzērve "Jeffree", VKN I kurss, Stop Motion animācija

Baiba Jegorova "North Pole", KAS I kurss, Stop Motion animācija

Kate Rasa Ozola "Parkā", KAS I kurss, Klasiskā animācija

Karlīna Marta Zvirbule "Parkā", KAS I kurss, Klasiskā animācija

Linda Stūre "Zīlēšanas komplekts", KAS II kurss, Ilustrācija un pašizdošana

Elīza Grīnberga "Kur tu noslēpsies?", KAS II kurss, Ilustrācija un pašizdošana

Kerija Arne "Par laimes esences recepti", KAS II kurss, Ilustrācija un pašizdošana

Rasa Pavilona "Kā izdzīvot", KAS II kurss, Ilustrācija un pašizdošana

Ērika Žagare "Stereostils", KAS II kurss, Ilustrācija un pašizdošana

Dārta Laila Galvāne "Ak šī ikdiena!", KAS II kurss, Ilustrācija un pašizdošana

Vour "Ghost Writer", KAS II kurss, Ilustrācija un pašizdošana

Liāna Mihailova, Ance Kazaka, Laura Kļava "Dadaisma manifests", KAS III kurss, Ilustrācija un pašizdošana

Linda Stūre "Latviešu jūrnieku vēstules", KAS II kurss, Ilustrācija un pašizdošana

kustība  attēls  skaņa

Built with Berta.me