K A S

Izstāde "Kā pārvarēt niezi galvaskausā?"
08.09.2018.-30.09.2018.
Raiņa un Aspazijas mājā, Baznīcas ielā 30

Mākslinieces – Beāte Gredzena, Kate Rasa Ozola, Sigita Ēķe, Alise Krajeviča, Karlīna Marta Zvirbule, Baiba Jegorova, Anna Malicka (KAS III kurss)

Izstāde par godu divu grāmatu pirmpublicējumiem - izdevniecību “Valters Dakša” un “Popper Publishing” jauno dzejnieku antoloģijai “Kā pārvarēt niezi galvaskausā?” un dzejas ilustrāciju grāmatai “Tā”.

Drukātas ar risogrāfu, grāmatas ir pilnībā roku darbs, sākot no priekšējā vāka caurumiņiem, kas piešķir “niezīgu” reljefu, un beidzot ar salikumu, kurā grāmatas ieguvušas piezīmju burtnīcai līdzīgu atvērumu. Tirāža – 200 eks. (“Kā pārvarēt niezi galvaskausā?”), 35 eks. (“Tā”). Dzejas grāmatu rediģējis dzejnieks, literatūras un filosofijas portāla “Punctum” galvenais redaktors Artis Ostups, un tajā jauno latviešu dzejas paaudzi pārstāv Marija Luīze Meļķe, Raimonds Ķirķis, Lauris Veips, Anna Belkovska, Kirils Ēcis, Lote Vilma Vītiņa un Edvards F. Kuks. Savukārt atbildes grāmatā “Tā” dzejas darbus vizuāli interpretējušas Latvijas Mākslas akadēmijas Kustība.Attēls.Skaņa (KAS) apakšnozeres studentes Karlīna Marta Zvirbule, Alise Krajeviča, Sigita Ēķe, Anna Malicka, Kate Rasa Ozola, Baiba Jegorova un Beāte Gredzena, kura ir arī grāmatu dizaina autore.

kustība  attēls  skaņa

Built with Berta.me