Kompozīcija
Maija Kurševa

II kurss 
Dažādu mediju sapludināšana – zīmējums, teksts, zīns, objekts, telpa, kustība. Personīga un oriģināla vizuālās izteiksmes veida meklējumi aiz akadēmiskā zīmējuma robežām. Stila izkopšana, attīstīšana. Izpētē balstītos projektos darbs ar pašu un citu autoru viedotiem tekstiem, domājot par teksta un attēla attiecībām, vienam medijam otru papildinot, nevis atkārtojot.

III kurss
Visi grupas izstādes veidošanas posmi – ideju attīstīšana, individuāla tēmas izpēte, jaunu mākslas darbu radīšana, to eksponēšana līdzās kolēģu darbam, izstādes dizains un iekārtojums, izstādes pavadošo tekstu veidošana, sadarbība ar mākslas institūcijām un profesionāļiem. Praktisks treniņš sava darba ekponēšanā grupas izstādē, ideju izklāstīšana ne tikai biedru, bet arī ar plašākas publikas klātbūtnē.

Līva Piterāne "Brīvības un Stabu ielas stūris"
2015

Linda Stūre – Latviešu kapteiņa Miķeļa Miķelsona vēstules
III kurss
2017

Elīza Grīnbega "Tas bija 1915 gadā" (Konrāda Ubāna un Kārļa Krūzes sarakste)
II kurss
2017

Izstāde "ZUN"
05.04.2019.-12.04.2019.
Galerijā Low

Mākslinieki – Beāte Gredzena, Karlīna Marta Zvirbule, Sigita Ēķe, Kate Rasa Ozola, Kristaps Freimanis, Georgs Āva, Baiba Jegorova, Alise Krajeviča (III kurss)

1977./78. gadā Hārdijs Lediņš un Juris Boiko saraksta absurda romānu ZUN. 2019. gadā grāmatas burtnīcas lasa KAS III kursa studenti un iedvesmojoties no šī teksta, kā arī veidojot atsauces uz Boiko un Lediņa darbošanās principiem, rada jaunus mākslas darbus, zīnus, animācijas un performatīvas darbības.

Izstāde "Sārts"
Raiņa un Aspazijas mājā, Baznīcas ielā 30
20.05.2017.-27.05.2017.

Mākslinieces – Monta Andžejevska, Liāna Mihailova, Laura Kļava, Ance Kazaka (KAS III kurss)

Izstādē "Sārts" jaunās mākslinieces piedāvā Aspazijas dzejas krājuma "Sarkanās puķes" dzejoļu vizuālas interpretācijas izmantojot dažādus medijus – instalāciju, animāciju, video, objektus. Mākslinieces reflektē par Aspazijas trauksmainību, galējībām, romantisma estētiku, tā faktiski ir Aspazijas dzejas laboratorija, kurā tiek uzšķērsti Aspazijas dzejoļi “Žurkas”, “Ģēnijs”, “Acumirkļi”, “Pie tevis”, “Kā kapa zvanis”, “Dzelmē” un citi, meklējot personīgo un universālo Aspazijas poētikā. Mākslas darbos tiek apspēlēti dzīvības un nāves cikla, sevis šaustīšanas, apsēstības un mīlestības motīvi, esamība spilgtu jūtu un emociju viesulī.

Kustība  Attēls  Skaņa

Built with Berta.me