Kompozīcija
Reinis Semēvics

Kursa mērķis ir, izmantojot katra individuālā studenta priekšzināšanas, radīt jaunus un aktuālus mākslas darbus, realizējot tos sev vispazīstamākajā medijā. Katru gadu, kursam tiek uzdota tēma, kuras ietvaros šis darbs jārada. Svarīgs aspekts ir gala rezultāta skaniskais noformējums. Darba rezultāts var kalpot kā blakusprodukts diplomdarba tēmai, vai gala darbam.

Linda Stūre "Divreiz garāks, četrreiz mazāks"
IV kurss
2018

Digne Briģe "4x mazāka problēma, 2x lielāks tracis"
IV kurss
2020


Vienmēr esmu jutusi ko līdzīgu iekšējam konfliktam starp racionālo, apzināto domāšanu un zemapziņā mītošu emociju kodolu. Man bieži licies, ka šis iekšējais pilnīgi nepamatoti izplūst visinfantīlākajā jūtu izpausmē. Racionālais konstanti cenšas uzturēt dialogu ar iekšējo, taču tas tiek darīts veltīgi, jo Emocionālais kodols nekomunicē ar vārdiem un tos arī neuztver. Tas Racionālāko arī sadusmo un šis sāk Emocionālo nosodīt. Vienīgais risinājums ir apspiest sajūtas, līdz izvirduma gaidāmajām beigām.
Video attēloju šo iekšējo konfliktu un Emocionālā uzsākto lielo brēku. Statika rada haosu un kļūst par šķērsli komunikācijai un uztverei. Lai mazinātu haosu, to var izkliedēt, dodot priekšroku vienai no konfliktējošajām pusēm.

Kustība  Attēls  Skaņa

Built with Berta.me